Bal ANDRZEJKOWY

Andrzejki to świetna okazja do wspólnej zabawy. Wie o tym nasza FANTASTYCZNA RADA RODZICÓW i zadbała o atrakcje dla wszystkich uczniów naszej szkoły.

Z tej okazji 24 listopada odbyła się dyskoteka andrzejkowa zorganizowana przez Górecką RR. Ulubiona muzyka uczniów i dekoracje sprawiły, że wszyscy poczuli tę niezwykłą atmosferę i cudownie się bawili.

Na dyskotece andrzejkowej oczywiście nie zabrakło również wspólnych zabaw, wróżb, różnych konkurencji i poczęstunku – RR zadbała o wszystko!

Pani Beata Jenda, Pani Izabela Woźnica i Pani Diana Szulik – brawo!!!

Serdecznie DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM RODZICOM za pomoc.

Wszyscy bawiliśmy się wyśmienicie, miło spędziliśmy czas i zadowoleni, z bagażem andrzejkowych wrażeń wróciliśmy do domów. Do następnej dyskoteki! A jak było zobaczcie na zdjęciach.

Pełna fotorelacja na naszym FB.