Serdecznie zapraszamy w imieniu Organizatorów na uroczyste obchody „WIELKIE DNI CHWAŁY” Z OKAZJI 100.ROCZNICY BITWY WARSZAWSKIEJ ORAZ 81.ROCZNICY BITWY POD DĘBEM WIELKIM 1939.

Patronat Honorowy nad imprezą „Wielkie Dni Chwały” z okazji 100.Rocznicy Bitwy Warszawskiej oraz 81.Rocznicy Bitwy pod Dębem Wielkim 1939 objął Pan Marszałek Województwa Mazowieckiego Pan Adam Struzik.
Wydarzenie zorganizowane będzie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa obowiązującymi w dniu imprezy w związku z wytycznymi stanu epidemii.
Szczegóły wydarzenia na stronie Gminy Dębe Wielkie tutaj