strony internetowe
tworzenie stron
Czcionka domyślna A- A+
szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach szkoła podstawowa w górkach Szkoła Podstawowa

Szkoła Podstawowa

im. Szarych Szeregów w Górkach
ul. Szkolna 3
05-311 Dębe Wielkie
Telefon: 25/ 757-78-56

„Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego"

wstecz

Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Górkach została zakwalifikowana do unijnego projektu „Mazowiecki program przygotowania szkół, nauczycieli i uczniów do nauczania zdalnego" realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

W ramach projektu Szkoła otrzymała następujący sprzęt w celu rozwijania kompetencji w zakresie wykorzystania IT w zdalnym nauczaniu:
- 9 komputerów stacjonarnych,
- 9 monitorów,
- 12 laptopów,
- projektor.

Otrzymaliśmy również oprogramowanie niezbędne do prowadzenia zdalnych lekcji nauki gry w szachy dla początkujących oraz średniozaawansowanych. W ramach wsparcia nauki zdalnej języka angielskiego uczniowie klasy VI dostali podręczniki oraz zeszyty ćwiczeń (łącznie z dostępem do e-podręczników) z serii English Class, a nauczyciele – instruktaż wdrożeniowy.

Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w ramach realizacji projektu „Mazowiecki Pozyskany sprzęt z pewnością sprawi, że edukacja stanie się jeszcze bardziej przyjazna i nowoczesna.