Wycieczka klas 6-8 do muzeum Polin i parku trampolin

Wycieczka klas VI, VII, i VIII do Warszawy
Nasi najstarsi uczniowie uczestniczyli w wyjeździe edukacyjnym do Muzeum Historii Żydów Polskich „Polin” w Warszawie. Podzieleni na dwie grupy uczestniczyliśmy w interaktywnej lekcji muzealnej prowadzonej przez cudownych przewodników. Byliśmy w szkole żydowskiej, w kinie, uczyliśmy się podstawowych kroków do tanga, poznaliśmy sekrety kuchni żydowskiej. Poszerzyliśmy swoją wiedzę o holokauście i o roli Polaków w ratowaniu Żydów.
Kolejnym punktem wyjazdu była wizyta w parku trampolin, słynnym ,,Hangar 646'' . Pod opieką trenerów odbyła się wspólna rozgrzewka oraz wspólne zabawa.
Wycieczka zakończyła się oczywiście wizytą McDonald`s.